Prawidłowo przejeżdżający przez skrzyżowanie rowerzysta został potrącony przez samochód
Do zdarzenia doszło 6 lipca na ul. Warszawskiej w Rykach na skrzyżowaniu przy Spółdzielni Mleczarskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letnia kierująca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Potrąciła 64-letniego mężczyznę, który prawidłowo przejeżdżał przez skrzyżowanie. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierująca samochodem nie odniosła żadnych obrażeń.
Obydwoje byli trzeźwi.
To drugi wypadek z udziałem rowerzysty w ciągu ostatnich dni, który zdarzył się na terenie powiatu ryckiego. Do podobnego zdarzenia doszło wczoraj na terenie Dęblina.
- Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, czyli piesi i rowerzyści, to grupa użytkowników dróg, szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia w konfrontacji z samochodami - przypomina Policja. - Apelujemy do kierujących o bezpieczną i ostrożną jazdę.
(źródło KPP Ryki)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Rodzinę rowerzysty potrąconego w rykach proszę o kontakt na poniższy email
[email protected]
do a co sepie [email protected] chcesz zarobic na czyims nieszczesciu? Wiadomo ze zalezy ci na kasie
Rodzinę rowerzysty potrąconego w rykach proszę o kontakt na poniższy email
[email protected]
do a co sepie [email protected] chcesz zarobic na czyims nieszczesciu? Wiadomo ze zalezy ci na kasie