Reklama

64-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Prawidłowo przejeżdżający przez skrzyżowanie rowerzysta został potrącony przez samochód

Do zdarzenia doszło 6 lipca na ul. Warszawskiej w Rykach na skrzyżowaniu przy Spółdzielni Mleczarskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letnia kierująca Oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Potrąciła 64-letniego mężczyznę, który prawidłowo przejeżdżał przez skrzyżowanie. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierująca samochodem nie odniosła żadnych obrażeń.

 

Obydwoje byli trzeźwi.

To drugi wypadek z udziałem rowerzysty w ciągu ostatnich dni, który zdarzył się na terenie powiatu ryckiego. Do podobnego zdarzenia doszło wczoraj na terenie Dęblina.

Reklama

-  Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, czyli piesi i rowerzyści, to grupa użytkowników dróg, szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia w konfrontacji z samochodami - przypomina Policja. - Apelujemy do kierujących o bezpieczną i ostrożną jazdę.

(źródło KPP Ryki)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    HannaNowak - niezalogowany 2020-07-07 10:59:32

    Rodzinę rowerzysty potrąconego w rykach proszę o kontakt na poniższy email
    [email protected]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-07-07 12:18:10

    do a co sepie [email protected] chcesz zarobic na czyims nieszczesciu? Wiadomo ze zalezy ci na kasie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości