Reklama

67 - latek znaleziony martwy na boisku

- Czekamy na wyniki sekcji zwłok. Wtedy poznamy przyczyny śmierci - mówi Aneta Orzepowska z ryckiej prokuratury

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia w Rososzy. - 3 młodych mężczyzn zauważyło na boisku leżącego mężczyznę - mówi Aneta Orzepowska z ryckiej prokuratury. Ten nie dawał znaków życia. Panowie wezwali karetkę pogotowia. - Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon 67-letniego mieszkańca Rososzy - dodaje prokurator. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny. Jak udało nam się ustalić w momencie odnalezienia mężczyzna miał ubranie pobrudzone ziemią. Śledczy na obecną chwilę nie informują czy do śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. - Czekamy na wyniki sekcji zwłok. Na początku maja powinniśmy poznać przyczyny zgonu - zaznacza Aneta Orzepowska.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości