Liczba mieszkańców powiatu spada, ale na alkohol wydajemy coraz więcej. W ubiegłym roku "przepiliśmy" 41 mln zł
Milion na zakup sprzętu do szpitala czy na zasypanie finansowej dziury w budżecie basenu? Kwoty te wyglądają blado przy pieniądzach wydawanych przez mieszkańców powiatu na alkohol. Piwo, wino czy wódka cieszą się niesłabnącą popularnością. Na alkoholowe trunki wydajemy krocie - w ubiegłym roku o 1,5 mln zł więcej, niż w roku 2017.
Szczegółowy raport w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" (17 lipca 2019)
(fot. https://pixabay.com/pl/)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze