Reklama

Amator wygrał derby z Mazowszem

Po pierwszej połowie Amator Leopoldów/Rososz przegrywał z Mazowszem Stężyca 0:1. Po przerwie strzelił trzy gole i z boiska w Rososzy schodził w roli zwycięzcy.

Amator wykorzystał atut własnego boiska wygrywając 3:1. Tym samym podtrzymał nadzieję na zdobycia mistrzostwa A klasy, które daje bezpośredni awans do klasy okręgowej. Zdobycie wicemistrzostwa daje szansę na grę o awans w barażach o ile się do nich zakwalifikuje.

 Dla Mazowsza porażka oznacza tyle, że do końca sezonu będzie walczyć o utrzymanie w A klasie. 

Do zakończenia A klasowych rozgrywek w II grupie zostało dwie kolejki. 

Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu

 

Amator Leopoldów/ Rososz 3 (0)

Reklama

Mazowsze Stężyca 1 (1)

Gole: 

0:1 (22') - Mateusz Utnicki, 1:1 (51') - Leszek Lipiec, 2:1 (56') - Karol Wałachowski, 3:1 (78') - Karol Wałachowski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości