W niedzielę o godz. 17:30 Amator Leopoldów/Rososz rozpocznie walkę w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym
Zespół Wojciecha Kryczki zmierzy się w Kocku ze spadkowiczem z IV ligi - Polesiem. - Będziemy gospodarzem tego spotkania, gdyż nasze boisko jest w trakcie renowacji. Teoretycznie to Polesie będzie faworytem spotkania, ale jedziemy do nich z myślą o zwycięstwie. W naszych szeregach są duże nadzieje oraz optymizm - mówi Michał Biłos.
Zawodnik Amatora podkreśla, że w okresie przygotowawczym jest dobra frekwencja na zajęciach. - Jesteśmy dobrze przygotowani i podejdziemy do spotkania z myślą, że stać nas na walkę, jak równy z równym. Boisko zweryfikuje, kto okaże się lepszy. Chcielibyśmy zwyciężyć, by w kolejnej rundzie zagrać derby z Mazowszem Stężyca - dodaje.
(fot. Archiwum)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze