Reklama

Amator z nadziejami. Biłos: Stać nas na walkę

W niedzielę o godz. 17:30 Amator Leopoldów/Rososz rozpocznie walkę w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym

Zespół Wojciecha Kryczki zmierzy się w Kocku ze spadkowiczem z IV ligi - Polesiem. - Będziemy gospodarzem tego spotkania, gdyż nasze boisko jest w trakcie renowacji. Teoretycznie to Polesie będzie faworytem spotkania, ale jedziemy do nich z myślą o zwycięstwie. W naszych szeregach są duże nadzieje oraz optymizm - mówi Michał Biłos.

Zawodnik Amatora podkreśla, że w okresie przygotowawczym jest dobra frekwencja na zajęciach. - Jesteśmy dobrze przygotowani i podejdziemy do spotkania z myślą, że stać nas na walkę, jak równy z równym. Boisko zweryfikuje, kto okaże się lepszy. Chcielibyśmy zwyciężyć, by w kolejnej rundzie zagrać derby z Mazowszem Stężyca - dodaje.

Reklama

(fot. Archiwum)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości