Reklama

Andrzej Starżyński i Paulina Krawczak zwycięzcami X Biegu Niepodległości w Rykach (ZDJĘCIA)

O Puchar Burmistrza Ryk do rywalizacji stanęło blisko 270 biegaczy i „kijkarzy”. Jubileuszowy bieg wygrał Andrzej Starżyński z Końskowoli przed Krzysztofem Wasiewiczem (Lublin) i Pawłem Młodzikowskim (Adamów). Reprezentant UMCS Lublin potrzebował na pokonanie 5 km niespełna 15 minut. Wśród kobiet najlepsza była Paulina Krawczak z Dęblina. Rywalizację nordic walking wygrał Paweł Jagiełła, a wśród kobiet tryumfowała Teresa Hryciuk

Załączniki
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość1 - niezalogowany 2019-11-11 16:31:37

    Andrzej Starżyński Kurów a nie Końskowola

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    michal74 2019-11-11 17:32:16

    Gość1, jesteś pewien? Pan Andrzej podał mi Końskowola

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-11-11 17:52:29

    Było dwuch, sam ich widziałem. Jeżely się bierze dane zawodników to z serwisu do zapisów, a nie pyta się "Panie Andrzeju w sypialni na o?" czy też "skunt Pan je"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości