O Puchar Burmistrza Ryk do rywalizacji stanęło blisko 270 biegaczy i „kijkarzy”. Jubileuszowy bieg wygrał Andrzej Starżyński z Końskowoli przed Krzysztofem Wasiewiczem (Lublin) i Pawłem Młodzikowskim (Adamów). Reprezentant UMCS Lublin potrzebował na pokonanie 5 km niespełna 15 minut. Wśród kobiet najlepsza była Paulina Krawczak z Dęblina. Rywalizację nordic walking wygrał Paweł Jagiełła, a wśród kobiet tryumfowała Teresa Hryciuk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Andrzej Starżyński Kurów a nie Końskowola
Gość1, jesteś pewien? Pan Andrzej podał mi Końskowola
Było dwuch, sam ich widziałem. Jeżely się bierze dane zawodników to z serwisu do zapisów, a nie pyta się "Panie Andrzeju w sypialni na o?" czy też "skunt Pan je"
Ja zapytałem Pana Andrzeja (tego co wygrał) "skąd". Jeżeli Ty używasz słowa "skunt", to Twoja sprawa. Tak na marginesie, pytanie nie było do Ciebie.
Andrzej Starżyński Kurów a nie Końskowola
Gość1, jesteś pewien? Pan Andrzej podał mi Końskowola
Było dwuch, sam ich widziałem. Jeżely się bierze dane zawodników to z serwisu do zapisów, a nie pyta się "Panie Andrzeju w sypialni na o?" czy też "skunt Pan je"