Dwunastoletni zawodnik Ruchu Ryki Antoni Piszczek został powołany na turniej U-12 do reprezentacji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej . Turniej odbędzie się w Warszawie 10 lutego w hali sportowej pod balonem przy ulicy Łazienkowskiej 3 w pobliżu stadionu Legii Warszawa
Antek to jeden z bardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ruchu Ryki. W 2025 roku zajął VIII miejsce w Polsce na Turnieju 4 Move w grze 1x1. Mistrz Lubelszczyzny w grze 1x1. Był to jego drugi udział w Mistrzostwach Polski. Rok temu był 13. Jego trenerem jest Wojciech Kępka. W plebiscycie Twojego Głosu na Najpopularniejszego trenera i sportowca powiatu ryckiego 2025 roku kandyduje w kategorii junior.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze