Reklama

Artur Olek ustanowił nowy rekord powiatu w maratonie

Artur Olek przebiegł trasę Orlen Warsaw Marathon (42 km 195 m) w 2 godziny 57 minut i 4 sekundy, co jest nowym rekordem powiatu ryckiego na tym dystansie

- Wreszcie 3 godziny zostały "połamane" i to z hukiem - cieszy się Artur Olek, nowy rekordzista powiatu ryckiego w maratonie. - Jeszcze niedawno była to zaledwie jedna sekunda poniżej tej magicznej granicy, a teraz to już są blisko 3 minuty. Na ostatnich trzech kilometrach miałem trochę problemów z mięśniami brzucha, ale nie poddałem się i dobiegłem do mety. Dodatkowo jeszcze porywisty wiatr utrudniał bieganie. Na szczęście wszystkie przeciwności udało się pokonać i "wykręcić" ten wspaniały rekord. Powiem szczerze, że moje nogi były gotowe na jeszcze szybsze bieganie, ale, niestety, brzuch nie pozwolił. Nic na siłę, może następnym razem się uda...

Nie tylko Artur Olek cieszył się z rekordu podczas warszawskiego maratonu. Kilku innych biegaczy z grupy Biegusiem.pl ustanowiło swoje rekordy życiowe: Tomasz Nesterowicz i Radosław Lech w maratonie, a Marcin Kuźma, Dariusz Prządka i Robert Kępka w biegu na 10 km. Oprócz "biegusiów" powiat rycki był reprezentowany przez Dariusza Rutkowskiego z Orląt Dęblin, który, jak mówi, pobiegła zgodnie z planem, a do "życiówki" zabrakło mu około pięciu minut.

Reklama

Adam W. Faluszczak

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości