Reklama

Autobus zderzył się ze smartem. Dwie osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło przed godziną 19 na trasie S17. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, autobus najechał na tył osobówki. Kierowca i pasażer smarta zostali przewiezieni karetką do szpitala

Oba pojazdy jechały w kierunku Lublina. Do zdarzenia doszło na moście na rzece Wieprz. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Zablokowany jest jeden pas trasy S17. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Petrus - niezalogowany 2020-12-06 17:36:44

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości