Reklama

B klasa (II grupa): GKS Abramów - Piekiełko Przykwa

23

Abramów, Stadion Gminny godz: 15:00

Piekiełko Przykwa na pierwszy mecz w B klasie sezonu 2020,21 pojedzie do Abramowa, gdzie zmierzy się z tamtejszym GKS-em.

Dla Piekiełka ma to być sezon, w którym przykwianie powalczą o wyższe miejsce, niż zajmowali w ostatnich sezonach. W poprzednich rozgrywkach Piekiełko zakończyło ligę na 8 miejscu, a rok wcześniej na 7. W Przykwie pamiętają sezony 2011/12 i 2014/15, kiedy to drużyna z Przykwy zajmowała miejsce na najniższym stopniu podium i liczyła się w grze o A klasę. Grę o punkty w II grupie B klasy Piekiełko rozpoczyna z Abramowem, który w poprzednim sezonie zajął 4 miejsce.

---------------------

B klasa (II grupa) - 1 kolejka

Reklama

Abramów (Stadion Gminny), 23 sierpnia (15:00)

GKS Abramów - Piekiełko Przykwa

Pozostałe mecze (23.08.2020)

Orlęta Nowodwór - Stacja Nałęczów (15:00), Cisy Nałęczów - Czarni-Orlęta Dęblin (11:00), Legion Tomaszowice - KS Uniszowice, SKS Leokadiów - Garbarnia II Kurów, Zawisza Garbów - Powiślak II Końskowola.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości