Reklama

B klasa (II grupa): Piekiełko Przykwa - Orlęta Nowodwór

30

Żelechów, Stadion Miejski godz: 11:00

Derby powiatu ryckiego pomiędzy Piekiełkiem Przykwa, a Orlętami Nowodwór są najciekawszym wydarzeniem drugiej kolejki B klasy.

Obie drużyny znają się bardzo dobrze i ich mecze, to z reguły były bardzo zacięte pojedynki. W poprzednim sezonie w jedynym meczu rozegranym prze te dwie drużyny lepsze było Piekiełko, które wygrało 1:0.

- Na pewno mecz derbowy wiąże się z dodatkowymi emocjami - mówi Robert Piotrowski. - Drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, a chłopaki dodatkowo zmobilizowani na mecz z lokalnym rywalem. Wierzę w swój zespół i ten mecz wygra Piekiełko.

- Niestety, kilku zawodników z podstawowego składu nie będzie mogło zagrać w tym meczu - mówi Kamil Wojtaś, trener Orląt Nowodwór. - Mimo wszystko podejdziemy do tego meczu mocno skoncentrowani i powalczymy o wygraną. Chociaż z remisu też będę zadowolony.

Reklama

------------------

B klasa (II grupa) - 2 kolejka

Żelechów (Stadion Miejski), 23 sierpnia 2020 (11:00)

Piekiełko Przykwa - Orlęta Nowodwór

----------------

Pozostałe mecze (30 sierpnia 2020)

Czarni-Orlęta Dęblin - SKS Leokadiów (16:00)

KS Uniszowice - Powiślak II Końskowola

Stacja Nałęczów - Zawisza Garbów

Garbarnia II Kurów - GKS Abramów

Legion Tomaszowice - Cisy Nałęczów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości