Derby powiatu ryckiego pomiędzy Piekiełkiem Przykwa, a Orlętami Nowodwór są najciekawszym wydarzeniem drugiej kolejki B klasy.
Obie drużyny znają się bardzo dobrze i ich mecze, to z reguły były bardzo zacięte pojedynki. W poprzednim sezonie w jedynym meczu rozegranym prze te dwie drużyny lepsze było Piekiełko, które wygrało 1:0.
- Na pewno mecz derbowy wiąże się z dodatkowymi emocjami - mówi Robert Piotrowski. - Drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, a chłopaki dodatkowo zmobilizowani na mecz z lokalnym rywalem. Wierzę w swój zespół i ten mecz wygra Piekiełko.
- Niestety, kilku zawodników z podstawowego składu nie będzie mogło zagrać w tym meczu - mówi Kamil Wojtaś, trener Orląt Nowodwór. - Mimo wszystko podejdziemy do tego meczu mocno skoncentrowani i powalczymy o wygraną. Chociaż z remisu też będę zadowolony.
------------------
B klasa (II grupa) - 2 kolejka
Żelechów (Stadion Miejski), 23 sierpnia 2020 (11:00)
Piekiełko Przykwa - Orlęta Nowodwór
----------------
Pozostałe mecze (30 sierpnia 2020)
Czarni-Orlęta Dęblin - SKS Leokadiów (16:00)
KS Uniszowice - Powiślak II Końskowola
Stacja Nałęczów - Zawisza Garbów
Garbarnia II Kurów - GKS Abramów
Legion Tomaszowice - Cisy Nałęczów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze