Reklama

W Dniu Zakochanych w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego zorganizowano Bingo Miłości. Konkurs z zadaniami dla zespołów klasowych wygrała klasa III Technikum Ekonomicznego. Nagrodą dla zwycięzców był voucher do pizzerii. Pomysłodawcą zabawy była Beata Adamczyk, która wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowała całe przedsięwzięcie

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Maja Ostrzyżek, Anna Szlendak, Maja Jabłońska, Kuba Prządka i Milena Jendrych. 

Zespoły uczniowskie w ramach rywalizacji mieli wykonać różne zadania. Musieli przy tym wykazać się kreatywnością, szybkością, pomysłowością i umiejętnością współpracy w zespole. Mieli na przykład ułożyć słowo LOVE z własnych ciał, ułożyć serce z jednym z nauczycieli, znaleźć drugą połówkę serca, przebrnąć przez matematyczne warsztaty miłosne, wyszukać i opublikować w radiowęźle miłosną piosenkę czy wymyśleć na randkę tekst na podryw. 

Reklama

Wszystkim zadaniom towarzyszyła świetna zabawa i dużo radości. Po raz kolejny Budex pokazał, że jest przyjazną i  zakochaną szkołą. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/02/2025 17:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości