We wrześniu społeczność Taekwon-do świętowała okrągły jubileusz – 25 lat pracy trenerskiej Jarosława Bigosa. Dęblińska Szkoła Taekwon-do działa od 20 lat. Już wkrótce szkolenia z samoobrony oraz ogólnopolskiego seminarium ze światowej klasy mistrzem.
Przez 20 lat Dęblińska Szkoła Taekwon-do stała się lokalnym symbolem konsekwencji i pasji, umożliwiając młodzieży i dorosłym rozwijanie umiejętności, kondycji fizycznej oraz charakteru.
Z okazji 25-lecia działalności trenerskiej Jarosława Bigosa, w Zespole Szkół nr 3 w Dęblinie odbył się wspólny trening. - Przez ćwierć wieku wytrenowałem ponad 70 czarnych pasów - mówi Jarosław Bigos. - Skierowałem do wszystkich zaproszenie na wspólny trening - dodaje. Odpowiedziało około 40 wychowanków trenera Bigosa. Spotkanie było okazja do wspólnego treningu, rozmów i wspomnień, pokazujących, jak silną społeczność udało się zbudować wokół taekwon-do w naszym mieście.
Przed nami intensywna jesień. Dęblińska Szkoła Taekwon-do jest organizatorem dwóch dużych wydarzeń sportowo-szkoleniowych, które mają promować aktywny styl życia i rozwój intelektualny poprzez sztuki walki:
Szkolenie z zakresu samoobrony
Termin: 19 października 2025 r.
Miejsce: Dęblin
Prowadzący: Mistrz Rafał Poleszak VII dan.
Ogólnopolskie Seminarium Taekwon-do
Termin: 29–30 listopada 2025 r.
Miejsce: Hala Sportowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stężycy, ul. Królewska 2a.
Prowadzący: Wybitny instruktor i sędzia – Mistrz Krzysztof Cywiński VIII DAN. Seminarium obejmie trzy bloki treningowe, w których uczestnicy zrealizują program łączący układy formalne, system walk umownych oraz różne techniki kopnięć.
Oba wydarzenia to doskonała okazja do promocji powiatu ryckiego i podkreślenia znaczenia lokalnej społeczności sportowej.
Szczegóły dotyczące Ogólnopolskiego Seminarium Taekwon-do można znaleźć TUTAJ


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze