Na scenie w Warszawie młody muzyk z Dęblina wykonał Nokturn Chopina, zdobywając uznanie publiczności podczas XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Młode Talenty Muzyczne 2026. Jego szkoła nie kryje dumy i z niecierpliwością czeka na oficjalne wyniki konkursu, wspierając rozwój pasji ucznia.
Uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie zaprezentował swój talent na scenie w Warszawie. Cyprian Kupajczyk z klasy 4A Liceum Ogólnokształcącego wystąpił 20 kwietnia w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym „Młode Talenty Muzyczne 2026”.
Konkurs odbył się w Służewskim Domu Kultury, gdzie młody muzyk z Dęblina wykonał utwór Nokturn g - moll op. 37 nr .1 Fryderyka Chopina.
Szkoła relacjonuje, że występ ucznia został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność - Cyprian zaprezentował się wspaniale. Po swoim występie otrzymał gromkie brawa - mówią przedstawiciele placówki.
Teraz pozostaje czekać na oficjalne wyniki konkursu. Szkoła nie kryje dumy i wspiera swojego ucznia w dalszym rozwoju.
- Życzymy Cyprianowi dalszych sukcesów oraz rozwijania swojej muzycznej pasji - czytamy we wpisie szkoły
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze