Reklama

Cyprian Kupajczyk zabłysnął w stolicy na ogólnopolskim konkursie muzycznym

Na scenie w Warszawie młody muzyk z Dęblina wykonał Nokturn Chopina, zdobywając uznanie publiczności podczas XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Młode Talenty Muzyczne 2026. Jego szkoła nie kryje dumy i z niecierpliwością czeka na oficjalne wyniki konkursu, wspierając rozwój pasji ucznia.

Uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie zaprezentował swój talent na scenie w Warszawie. Cyprian Kupajczyk z klasy 4A Liceum Ogólnokształcącego wystąpił 20 kwietnia w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym „Młode Talenty Muzyczne 2026”.

Konkurs odbył się w Służewskim Domu Kultury, gdzie młody muzyk z Dęblina wykonał utwór Nokturn g - moll op. 37 nr .1 Fryderyka Chopina.

Szkoła relacjonuje, że występ ucznia został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność - Cyprian zaprezentował się wspaniale. Po swoim występie otrzymał gromkie brawa - mówią przedstawiciele placówki.

Reklama

Teraz pozostaje czekać na oficjalne wyniki konkursu. Szkoła nie kryje dumy i wspiera swojego ucznia w dalszym rozwoju.

- Życzymy Cyprianowi dalszych sukcesów oraz rozwijania swojej muzycznej pasji - czytamy we wpisie szkoły

Źródło: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie Aktualizacja: 29/04/2026 10:23
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości