Rozbity volkswagen golf i opel zafira to wynik czołowego zderzenia na drodze powiatowej
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj ok. 10:30. Kierująca oplem zafira jechała z Ryk w kierunku Dęblina. Była ok. kilometra za osiedlem Stawy. W pewnym momencie na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka volkswagenem golfem z przyczepką. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe i policja. Na szczęście skończyło się tylko na rozbitych autach. Kierujący o własnych siłach wyszli z samochodów. - To cud, że nie połamało mi nóg - mówił kierowca golfa. Odcinek drogi był przez jakiś czas zablokowany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze