Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na krajowej siedemnastce
Jak informuje policja około godz. 9 kierujący dostawczym Mercedesem 45-letni mieszkaniec województwa śląskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w bok naczepy ciągnika siodłowego Man kierowanego przez 45-letniego mieszkańca powiatu zamojskiego. Następnie zderzył się czołowo z ciężarowym Mercedesem kierowanym przez 31-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierowca dostawczaka z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przez kilka godzin ruch na krajowej siedemnastce odbywał się wahadłowo
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze