Reklama

Czołówka w Moszczance. Jedna osoba poszkodowana

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj na krajowej siedemnastce

Jak informuje policja około godz. 9 kierujący dostawczym Mercedesem 45-letni mieszkaniec województwa śląskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w bok naczepy ciągnika siodłowego Man kierowanego przez 45-letniego mieszkańca powiatu zamojskiego. Następnie zderzył się czołowo z ciężarowym Mercedesem kierowanym przez 31-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierowca dostawczaka z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przez kilka godzin ruch na krajowej siedemnastce odbywał się wahadłowo

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości