Reklama

Dachowanie w Dęblinie. Brak pierwszeństwa mógł zakończyć się tragedią

Na ulicy Podchorążych w Dęblinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego – osobowe Renault dachowało, a 28-letnia kierująca trafiła do szpitala. Wszystko przez nieustąpienie pierwszeństwa przez inną uczestniczkę ruchu.

Wczoraj po południu na ul. Podchorążych w Dęblinie, w pobliżu wiaduktu drogowego, doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce, gdy 50-letnia kierująca Volkswagenem przy zmianie pasa ruchu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, uderzając w bok osobowego Renault, którym kierowała 28-letnia kobieta.

Na skutek uderzenia Renault dachowało, a jego kierująca została przetransportowana do szpitala. Jak poinformowała Policja w Dęblinie, na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń.

Reklama


Na miejsce zdarzenia szybko dotarły służby ratunkowe – straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol Komisariatu Policji w Dęblinie. Droga była całkowicie zablokowana, a kierowcy byli kierowani na objazdy.

Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe i posiadały ważne uprawnienia do kierowania pojazdami. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów drogowych – nawet krótka chwila nieuwagi może doprowadzić do groźnych zdarzeń na drodze.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości