Była to pierwsza akcja krwiodawstwa w tym semestrze
17 października kadra, pracownicy, żołnierze, podchorążowie oraz studenci cywilni wzięli udział w akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Klub Uczelniany Lotniczej Akademii Wojskowej we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Chętni oddali 24 litry krwi.
(źródło i foto www.law.mil.pl)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze