Reklama

Dęblin - Oddali 24 litry krwi

Była to pierwsza akcja krwiodawstwa w tym semestrze

17 października kadra, pracownicy, żołnierze, podchorążowie oraz studenci cywilni wzięli udział w akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Klub Uczelniany Lotniczej Akademii Wojskowej we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Chętni oddali 24 litry krwi.

(źródło i foto www.law.mil.pl)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości