Lotnicza Akademia Wojskowa będzie współpracować z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji
Dęblińska uczelnia 27 listopada nawiązała oficjalną współpracę z resortem. Cel porozumienia, to wspólne przedsięwzięcia naukowe i badawcze, które mają przyczynić się przede wszystkim do rozwoju osiągnięć w dziedzinie nawigacji, wykorzystując w szczególności systemy nawigacji satelitarnej. Obie strony liczą na owocną współpracę i wynikające z niej korzyści.
(źródło i fot. www.law.mil.pl)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze