Reklama

Dęblin: Motocyklista uderzył w samochód. Nie miał prawa jazdy

W sobotę (21 września) na ul. 1 Maja ok. godz. 15 doszło do wypadku samochodu z udziałem motocyklisty

. - Kierujący motocyklem marki Suzuki, 33- letni mieszkaniec Dęblina mar na zakręcie zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z osobowym oplem - informuje rzecznik ryckiej policji podinsp Robert Wąsik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu i zjeżdżając na przeciwny pas uderzył w nadjeżdżający samochód, który prowadził 69-letni Dęblinianin. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-21 21:14:15

    A cóż to takiego motocylk?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gośćj23 - niezalogowany 2019-09-21 23:00:24

    To tylko literówka. MOTOCYKLA!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości