W sobotę (21 września) na ul. 1 Maja ok. godz. 15 doszło do wypadku samochodu z udziałem motocyklisty
. - Kierujący motocyklem marki Suzuki, 33- letni mieszkaniec Dęblina mar na zakręcie zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z osobowym oplem - informuje rzecznik ryckiej policji podinsp Robert Wąsik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista nie dostosował prędkości jazdy do warunków ruchu i zjeżdżając na przeciwny pas uderzył w nadjeżdżający samochód, który prowadził 69-letni Dęblinianin. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A cóż to takiego motocylk?
To tylko literówka. MOTOCYKLA!
A cóż to takiego motocylk?
To tylko literówka. MOTOCYKLA!