Reklama

Dęblin. Osiedle Jagiellońskie wygrało tysiąc złotych

Jedną z atrakcji zakończenia lata były zawody sportowe, zorganizowane dla osiedlowych drużyn

Osiedlowe zawody sportowo-zręcznościowe o nagrodę burmistrz Dęblina, to nowość na corocznym festynie. Wspólna zabawa z nutą rywalizacji przyniosła wiele radości uczestnikom. W zawodach wystartowało dziewięć drużyn z osiedli: Irena, Rycice, Masów, Lotnisko, Starówka, Wiślana- Żwica, Jagiellońskie, Żdżary oraz 15. P.P. "Wilków". Zadaniem uczestników był m.in. bieg kelnera, dęblińska mumia, rzut do celu i kubeczek wody. Sędziowali: Monika Bąkała, Karina Czerska i Kamil Krypski. Najlepszą okazała się drużyna z osiedla Jagiellońskie. Zadowolenia z wygranej tysiąca złotych nie ukrywa radny Leopold Świetliński. - Na co zostaną przeznaczone środki zdecydujemy na zebraniu zarządu, ale z pewnością na dalsze społeczne działania, integrację, może wyposażenie placu zabaw. Co roku organizujemy święto pieczonego ziemniaka. W przyszłym roku planujemy festyn rodzinny, taki z rozmachem, więc wszelkie środki będą potrzebne - mówi Świetliński. 

Więcej na temat festynu "Zakończenie lata" w papierowym wydaniu gazety. Zapraszamy do lektury. 

Reklama

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-04 13:19:35

    dzień dobry

    widzę ,że biznesmen Kałaska jak Pan Kapusta wcześniej jest gwiazdą wszystkich imprez od kół gospodyń po festyny ,drogi itp , aż strach otworzyc szafę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości