Jedną z atrakcji zakończenia lata były zawody sportowe, zorganizowane dla osiedlowych drużyn
Osiedlowe zawody sportowo-zręcznościowe o nagrodę burmistrz Dęblina, to nowość na corocznym festynie. Wspólna zabawa z nutą rywalizacji przyniosła wiele radości uczestnikom. W zawodach wystartowało dziewięć drużyn z osiedli: Irena, Rycice, Masów, Lotnisko, Starówka, Wiślana- Żwica, Jagiellońskie, Żdżary oraz 15. P.P. "Wilków". Zadaniem uczestników był m.in. bieg kelnera, dęblińska mumia, rzut do celu i kubeczek wody. Sędziowali: Monika Bąkała, Karina Czerska i Kamil Krypski. Najlepszą okazała się drużyna z osiedla Jagiellońskie. Zadowolenia z wygranej tysiąca złotych nie ukrywa radny Leopold Świetliński. - Na co zostaną przeznaczone środki zdecydujemy na zebraniu zarządu, ale z pewnością na dalsze społeczne działania, integrację, może wyposażenie placu zabaw. Co roku organizujemy święto pieczonego ziemniaka. W przyszłym roku planujemy festyn rodzinny, taki z rozmachem, więc wszelkie środki będą potrzebne - mówi Świetliński.
Więcej na temat festynu "Zakończenie lata" w papierowym wydaniu gazety. Zapraszamy do lektury.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
dzień dobry
widzę ,że biznesmen Kałaska jak Pan Kapusta wcześniej jest gwiazdą wszystkich imprez od kół gospodyń po festyny ,drogi itp , aż strach otworzyc szafę.
dzień dobry
widzę ,że biznesmen Kałaska jak Pan Kapusta wcześniej jest gwiazdą wszystkich imprez od kół gospodyń po festyny ,drogi itp , aż strach otworzyc szafę.