Reklama

Dęblin. Pamiętają o ogrodach

27 recytatorów zaprezentowało się 7 listopada w Miejskim Domu Kultury 

Jury wybrało 5 osób, które będą reprezentować Dęblin na finale wojewódzkim w Lublinie. Jedną z nich jest Wiktoria Gawryjołek. Uczennica drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie zaprezentowała fragment prozy „Kwiaty polskie” Juliana Tuwima, czym zaskarbiła sobie serca jury. O tym, jakie emocje towarzyszyły Wiktorii oraz, kto jeszcze zaprezentuje się podczas finału przeczytacie w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu". 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości