Przyczyną mogła być śliska nawierzchnia spowodowana przymrozkiem
Służby drogowe miały pełne ręce roboty. Tylko dziś rano w okolicach wiaduktu doszło do trzech kolizji.
Jednym z najgroźniej wyglądających zdarzeń było to z udziałem samochodu terenowego. We wczesnych godzinach porannych auto na puławskich numerach rejestracyjnych wypadło z drogi, uszkadzając barierę wiaduktu i spadło w przepaść, tuż przy schodach prowadzących na wiadukt od os. Podchorążych.
Na szczęście nikomu się nic nie stało. -Zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - informuje sierż. sztab. Łukasz Filipek z KPP w Rykach. Przyczyną mogło być oblodzenie nawierzchni. -Na mostach i wiaduktach oblodzenia dużo częściej występują - dodaje policjant.
Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach zwłaszcza rano, kiedy drogi mogą być śliskie. Rusza policyjna akcja "Znicz". -Natężenie ruchu będzie większe. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych, które szybko się zmieniają - mówi sierż. sztab. Łukasz Filipek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
tak to jest jak z traktora sie przesiadzie na stare auto z zachodu, dostanie kawalek autostrady i nie wie jak sie jezdzi- bo nie umie jeden z drugim "obytym " kierowcom opanowac maszyny. Ludzie z czym do ludzi jak sie po wsi jezdzi 30 na godzinie na traktorze to sie nie szaleje na autostradzie. Jak sie nie ma obycia na szybkich drogach to sie jezdzi po polnych a nie sie stanowi zagrozenie. Zero umiejetnosci jazdy i zero kultury. Od razu widac jak wies do miasta przyjedzie i zaparkowac nie portrafi w linijkach pod marketem. No ale skad ma umiec parkowac w linijkach jak na wsi kolo stodoly nikt mu linijek nie rysowal, zawsze jak zajechal tak zaparkowal swoja maszyne. Ludzie nauczcie sie najpierw jezdzic po wolnych drogach a pozniej na autostrady. Podobnie jak jedziecie do miasta to umiejetnosc parkowania w linijkach swiadczy nie tylko o tym, ze panujecie nad swoim autem ale i rowniez o waszej kulturze.
Typo powinien uczyc innych jak unikac zderzenia czolowego a auto wyprowadzic z poslizgu przebic barierki i nikomu nic sie nie stalo,to jest miszczo bez watpienia.Skąd on jest to sie zglosze do niego i sam wykupie pare godzin doszkalających w jezdzie po babdzie
O czym wy mówicie? Jeszcze raz powtórzę, aż do znudzenia, do wszystkiego, że dk48, której częścią jest ów wiadukt to nieporozumienie. Winny nie jest kierowca traktor, czy auta na pulawskich numerach tylko wiadukt.
Ludzie ze wsi to nie matoły spod stodoły. Proszę im nie ubliżać ! To wspaniali ludzie ! Znają smak pracy, potrafią dobrze jeździć. Proszę im nie ubliżać !
do Krystynaść . Kazdego dnia czytamy o tych wiejskich specach ktorzy pierwszy raz na autostrade wjechali. Ledwo w Rykach obwodnice oddali a wypadek za wypadkiem bo nie wiedzieli jak sie ani na rondzie jezdzi ani w ktora strone skrecic....To sa fakty a statystyk wypadkow sie nie oszuka....I to ze smak pracy znaja nie ma nic do rzeczy. Albo ktos sie nadaje na kierowce albo nie. I to ze jezdzil od dziecka na traktorze nie uczyni z niego dobrego kierowce na autostradzie.
Wy chyba rządacie dalej dostępu do morza, próbujcie, gdyż morze wchodzi w głąb londu, a niedługo dotrze do Elbląga, a co za tym idzie przez kanał ręki Elbląg do Ostródy, czyli jakieś 300km zostało. Autostrada jak to dumnie brzmi, wiecie w ogóle ile was dzieli od autostrady i czym się ona różni od trasy szybkiego ruchu? Otóż do Piotrkowa na A1 macie ponad 100 do a2 na węźle Lubelska będzie niecałe 100, ale na razie kotki to na ursynów macie ponad 100 i do A4 do Rzeszowa że 170 km, czy interesuje was jeszcze a8 Breslau, a 18, czy a6 Stetin?
"w głąb londu," - kuźwa Rysiek wróć do szkoły palancie i się nie kompromituj. Będzie innych pouczać czym jest droga szybkiego ruchu a czym autostrada a sam po polsku pisać poprawnie nie potrafi.
Ja się zapytałem czy wiecie, a nie pouczam szefie. Dodatkowo podaję ile mniej więcej dzieli powiat od wspomnianej autostrady. Gdzie masz szefie pouczanie czym się różni autostrada od trasy szybkiego ruchu? Naucz się czytać ze zrozumieniem szefie. Jak zostanę burmistrzem to przymusowo doprowadzi y Cię z moim borem do biblioteki na karne czytanie.
Rysiek - idotow nik na burmistrza nie wybiera!!!! Idz sam na karne czytanie.
Dlatego nigdy burmistrzem nie zostaniesz, a jeżeli jednak chcesz nim zostać to niestety, ale w twoim przypadku karne czytanie to ostatnia deska ratunku.
Kolego Rysiek ma racje,zapewne Ty chodzisz w pampersie że piszesz takie gľupoty o Ryśku,mimo wszystko žycze mniej sikania i głupot pisania.Rysio to Cie łyka na śniadanie
Zaprawdę powiadam, że już dziś mianuje Cię moim sekretarzem To Ja
Na tym wiadukcie często coś się dzieje a to rowerzystę zmiecie auto ciężarowe , a to hamując przed przejściem zetnie znak , a to wysypie się ze śmieciary ładunek a ten nie fartowny pionowy zjazd to wina śliskiej nawierzchni ( rano były pierwsze przymrozki) Ten gość jest jakiś nad pobudliwie agresywny , obraża innych widziałem już takich na miesięczniczkach. Kto kogoś przyda sam się tak nazywa PALANT . Powtarzam i nie obrażam . Gościu jak będziesz jechał traktorem to nie sikaj .
Ta terenówka najlepsza, serio ludzie mają talent.
tak to jest jak z traktora sie przesiadzie na stare auto z zachodu, dostanie kawalek autostrady i nie wie jak sie jezdzi- bo nie umie jeden z drugim "obytym " kierowcom opanowac maszyny. Ludzie z czym do ludzi jak sie po wsi jezdzi 30 na godzinie na traktorze to sie nie szaleje na autostradzie. Jak sie nie ma obycia na szybkich drogach to sie jezdzi po polnych a nie sie stanowi zagrozenie. Zero umiejetnosci jazdy i zero kultury. Od razu widac jak wies do miasta przyjedzie i zaparkowac nie portrafi w linijkach pod marketem. No ale skad ma umiec parkowac w linijkach jak na wsi kolo stodoly nikt mu linijek nie rysowal, zawsze jak zajechal tak zaparkowal swoja maszyne. Ludzie nauczcie sie najpierw jezdzic po wolnych drogach a pozniej na autostrady. Podobnie jak jedziecie do miasta to umiejetnosc parkowania w linijkach swiadczy nie tylko o tym, ze panujecie nad swoim autem ale i rowniez o waszej kulturze.
Typo powinien uczyc innych jak unikac zderzenia czolowego a auto wyprowadzic z poslizgu przebic barierki i nikomu nic sie nie stalo,to jest miszczo bez watpienia.Skąd on jest to sie zglosze do niego i sam wykupie pare godzin doszkalających w jezdzie po babdzie
O czym wy mówicie? Jeszcze raz powtórzę, aż do znudzenia, do wszystkiego, że dk48, której częścią jest ów wiadukt to nieporozumienie. Winny nie jest kierowca traktor, czy auta na pulawskich numerach tylko wiadukt.