Reklama

Dęblin. Samochód spadł z wiaduktu

Przyczyną mogła być śliska nawierzchnia spowodowana przymrozkiem

Służby drogowe miały pełne ręce roboty. Tylko dziś rano w okolicach wiaduktu doszło do trzech kolizji. 

Jednym z najgroźniej wyglądających zdarzeń było to z udziałem samochodu terenowego. We wczesnych godzinach porannych auto na puławskich numerach rejestracyjnych wypadło z drogi, uszkadzając barierę wiaduktu i spadło w przepaść, tuż przy schodach prowadzących na wiadukt od os. Podchorążych.

Na szczęście nikomu się nic nie stało. -Zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - informuje sierż. sztab. Łukasz Filipek z KPP w Rykach. Przyczyną mogło być oblodzenie nawierzchni. -Na mostach i wiaduktach oblodzenia dużo częściej występują - dodaje policjant.

Reklama

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach zwłaszcza rano, kiedy drogi mogą być śliskie. Rusza policyjna akcja "Znicz". -Natężenie ruchu będzie większe. Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych, które szybko się zmieniają - mówi sierż. sztab. Łukasz Filipek. 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-30 11:36:08

    tak to jest jak z traktora sie przesiadzie na stare auto z zachodu, dostanie kawalek autostrady i nie wie jak sie jezdzi- bo nie umie jeden z drugim "obytym " kierowcom opanowac maszyny. Ludzie z czym do ludzi jak sie po wsi jezdzi 30 na godzinie na traktorze to sie nie szaleje na autostradzie. Jak sie nie ma obycia na szybkich drogach to sie jezdzi po polnych a nie sie stanowi zagrozenie. Zero umiejetnosci jazdy i zero kultury. Od razu widac jak wies do miasta przyjedzie i zaparkowac nie portrafi w linijkach pod marketem. No ale skad ma umiec parkowac w linijkach jak na wsi kolo stodoly nikt mu linijek nie rysowal, zawsze jak zajechal tak zaparkowal swoja maszyne. Ludzie nauczcie sie najpierw jezdzic po wolnych drogach a pozniej na autostrady. Podobnie jak jedziecie do miasta to umiejetnosc parkowania w linijkach swiadczy nie tylko o tym, ze panujecie nad swoim autem ale i rowniez o waszej kulturze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2019-10-30 14:16:32

    Typo powinien uczyc innych jak unikac zderzenia czolowego a auto wyprowadzic z poslizgu przebic barierki i nikomu nic sie nie stalo,to jest miszczo bez watpienia.Skąd on jest to sie zglosze do niego i sam wykupie pare godzin doszkalających w jezdzie po babdzie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-10-30 18:02:35

    O czym wy mówicie? Jeszcze raz powtórzę, aż do znudzenia, do wszystkiego, że dk48, której częścią jest ów wiadukt to nieporozumienie. Winny nie jest kierowca traktor, czy auta na pulawskich numerach tylko wiadukt.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości