Za nami jubileusz 10-lecia Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego oraz 15-lecie Szkoły Podoficerskiej Sił Powietrznych
W piątek (13 września) u stóp pomnika "Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt" odbyła się wyjątkowa uroczystość. Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego otrzymało imię płk. Berdarda Adameckiego, zaś Szkoła Podoficerska SP otrzymała sztandar. Jej chrzestnymi zostali: Beata Siedlecka burmistrz Dęblina oraz Andrzej Jaworski dyrektor Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie. Gościem specjalnym uroczystości był Wojciech Skurkiewicz zastępca Ministra Obrony Narodowej. Atrakcjami towarzyszącymi wydarzenia była wystawa poświęcona służbie inżynieryjno-lotniczej w Muzeum Sił Powietrznych oraz odsłonięcie pamiątkowej tablicy i prezentacja postaci patrona CSIL płk. Bernarda Adameckiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
fajnie ,ze tyle lat wojsko i szkoła jest w powiecie ale czuje ,ze polityka i politycy ostatnio zrobią ,ze wojko bedzie się kojarzyc tylko z brudną polityką , nie dajmy się na lokalnym podwórku ,wojsko jest apolityczne dla kraju i spoleczenstwa ma słuzyc
fajnie ,ze tyle lat wojsko i szkoła jest w powiecie ale czuje ,ze polityka i politycy ostatnio zrobią ,ze wojko bedzie się kojarzyc tylko z brudną polityką , nie dajmy się na lokalnym podwórku ,wojsko jest apolityczne dla kraju i spoleczenstwa ma słuzyc