Reklama

DĘBLIN Udany debiut siatkarzy z Dęblina

Drużyna z Ośrodka Pomocy Społecznej stanęła na podium podczas VI Turnieju Piłki Siatkowej Pracowników Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej Województwa Lubelskiego

Poza ciężką pracą w Ośrodku Pomocy Społecznej, połączył ich również sport, a dokładnie piłka siatkowa. Na pomysł udziału w turnieju pracownicy dęblińskiego OPSu wpadli w czerwcu. Postanowili, że spróbują swoich sił w turnieju adresowanym do pracowników pomocy społecznej i pracujących w obszarze pomocy społecznej. - Turniej był organizowany po raz szósty. My wystartowaliśmy w nim po raz pierwszy i już wiemy, że na pewno nie ostatni – mówi dyrektor OPS Monika Kośmińska.

Więcej o udziale w turnieju, przygotowaniach i planach na przyszły rok przeczytacie w środowym wydaniu "Twojego Głosu". 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości