Dęblin po raz trzeci przystępuje do ogólnopolskiego projektu „Aktywne Miasta – Rowerowa Stolica Polski”. Przez cały czerwiec mieszkańcy i sympatycy miasta będą mogli wspólnie walczyć o najlepszy wynik w ogólnopolskim rankingu.
Miasto Dęblin po raz trzeci bierze udział w ogólnopolskiej inicjatywie „Aktywne Miasta – Rowerowa Stolica Polski”, która promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i integrację społeczności lokalnych.
Rywalizacja rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Każdy przejechany kilometr – bez względu na długość trasy – będzie doliczany do łącznego wyniku Dęblina w klasyfikacji ogólnopolskiej.
Aby dołączyć do akcji, wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i przypisać swoje przejazdy do Dęblina. Udział w projekcie jest otwarty zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób z okolicznych miejscowości.
Władze Dęblina liczą na szerokie zaangażowanie lokalnej społeczności. Projekt kierowany jest zarówno do doświadczonych rowerzystów, jak i osób jeżdżących rekreacyjnie. To szansa na aktywne spędzenie czasu, odkrycie nowych tras rowerowych i wsparcie miasta w sportowej rywalizacji z innymi samorządami z całej Polski.
Udział w kampanii „Rowerowa Stolica Polski” nie wiąże się z żadnymi kosztami – wystarczy regularnie rejestrować swoje trasy rowerowe poprzez dedykowaną aplikację.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze