Reklama

Dęblin znów walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Rusza ogólnopolska rywalizacja!

Dęblin po raz trzeci przystępuje do ogólnopolskiego projektu „Aktywne Miasta – Rowerowa Stolica Polski”. Przez cały czerwiec mieszkańcy i sympatycy miasta będą mogli wspólnie walczyć o najlepszy wynik w ogólnopolskim rankingu.

Dęblin w ogólnopolskim projekcie „Aktywne Miasta”

Miasto Dęblin po raz trzeci bierze udział w ogólnopolskiej inicjatywie „Aktywne Miasta – Rowerowa Stolica Polski”, która promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i integrację społeczności lokalnych.

Rywalizacja rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Każdy przejechany kilometr – bez względu na długość trasy – będzie doliczany do łącznego wyniku Dęblina w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i przypisać swoje przejazdy do Dęblina. Udział w projekcie jest otwarty zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób z okolicznych miejscowości.

Reklama

Każdy kilometr się liczy – dołącz do rywalizacji rowerowej

Władze Dęblina liczą na szerokie zaangażowanie lokalnej społeczności. Projekt kierowany jest zarówno do doświadczonych rowerzystów, jak i osób jeżdżących rekreacyjnie. To szansa na aktywne spędzenie czasu, odkrycie nowych tras rowerowych i wsparcie miasta w sportowej rywalizacji z innymi samorządami z całej Polski.

Udział w kampanii „Rowerowa Stolica Polski” nie wiąże się z żadnymi kosztami – wystarczy regularnie rejestrować swoje trasy rowerowe poprzez dedykowaną aplikację.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości