Reklama

Dostawczak wjechał w koparki. Jedna osoba została poszkodowana

Do zdarzenia doszło w Korzeniowie (gm. Ułęż). Po godz. 11 kierowca przewożący butle z gazem propan - butan zderzył się z koparkami, które pracowały na drodze

Kierowca dostawczaka jechał od strony drogi kockiej w kierunku centrum Korzeniowa. Nagle doszło do zderzenia z pracującymi na drodze koparkami. Operatorzy robili wykopy pod światłowód. Maszyny pracowały po obu stronach jezdni. Najpierw kierowca mercedesa uderzył w jedną, a następnie w drugą koparką. Dostawczak uszkodził też w samochód należący do firmy budowlanej. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał jeden z operatorów koparki.

Na miejsce wezwano służby. Zespół ratownictwa medycznego zajął się poszkodowanym mężczyzną. Operator z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Puławach.

Reklama

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku. Policja wyjaśnia dokładne przyczyny zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości