Reklama

Dramat na S17: śmierć dwóch mężczyzn przy wymianie koła!

W nocy z soboty na niedzielę, kilka minut po północy, na trasie S17 w miejscowości Sieprawice doszło do śmiertelnego wypadku. Dwaj mężczyźni w wieku 49 i 28 lat zatrzymali się na pasie awaryjnym, aby wymienić koło w busie. W trakcie wykonywania tej czynności zostali potrąceni przez nadjeżdżający samochód ciężarowy. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, obaj zginęli na miejscu. Kierowca ciężarówki został zatrzymany przez policję, a pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności tragedii. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Reklama

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/08/2025 11:22
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości