Reklama

Droga kocka – Zderzenie dostawczaka z osobówką. Jedna osoba w szpitalu

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 19 na skrzyżowaniu drogi „kockiej” z powiatową w kierunku Nowodworu. Kierowca dostawczego peugeota wymusił pierwszeństwo przejazdu

W czwartek (22 czerwca) około godz. 18:30 służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego. Jak informuje policja, kierowca dostawczego peugeota wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony Nowodworu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą krajową nr 48 kierowcy BMW. Doszło do zderzenia. Osobówka wpadła do rowu.

BMW podróżowały dwie osoby. Pasażerka została przebadana przez ratowników z zespołu ratownictwa medycznego na miejscu, a kierowca został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

 

 

 

 

Fot. OSP KSRG Ułęż

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości