Strażacy usuwają skutki wypadku drogowego, w którym ucierpiała młoda kobieta. Razem z nią w samochodzie jechało małe dziecko
Policjanci, strażacy i ratownicy medyczni zostali wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na drodze między Grabowem Szlacheckim a Okrzeją. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkanka gminy Ryki kierująca Oplem Zafirą wpadła w poślizg, straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Razem z nią w aucie jechała jej kilkuletnia córka. Dziecko było zapięte w foteliku. Dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń. Kierująca samochodem uskarżała się na ból barku. Pomocy udzielają jej ratownicy medyczni. Droga jest zablokowana. Zorganizowano objazd. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Na drodze wiodącej przez las jest ślisko. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze