Reklama

Dwóch poszukiwanych listami gończymi w rękach policjantów z Ryk

Skuteczne działania funkcjonariuszy z Ryk doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. 25-letni mieszkaniec Warszawy oraz 36-letni mieszkaniec powiatu ryckiego najbliższe lata spędzą w zakładach karnych, odbywając zasądzone kary.

Do pierwszego zatrzymania doszło podczas rutynowego legitymowania przez policjantów prewencji. Szybko ustalono, że 25-latek jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia. Mężczyzna ma do odbycia karę 2 lat i 7 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój.

36-latek ukrywał się przed organami ścigania

Drugim zatrzymanym jest 36-letni mieszkaniec powiatu ryckiego, poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy. Dodatkowo wobec niego Sąd Rejonowy w Puławach wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna był skazany za przestępstwa narkotykowe i kradzież, a jego łączna kara to 3 lata pozbawienia wolności. Dzięki pracy operacyjnej kryminalnych ustalono, że przebywał na terenie powiatu ryckiego. Został zatrzymany podczas jazdy samochodem.

Reklama

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i zostaną przewiezieni do jednostek penitencjarnych, gdzie odbędą zasądzone kary.

Źródło: KPP Ryki

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości