Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach zaprasza wszystkie Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W programie m.in.: występ pani Bożeny Kucharskiej w monodramie „Kobieta pryncypialna”, recital Wiktorii Andrzejczyk, warsztaty pielęgnacyjno-makijażowe z Mary Kay, spotkanie z dietetykiem, pokaz pilatesu, słodki poczęstunek oraz niespodzianki dla wszystkich Pań. Wstęp na wydarzenie jest wolny, początek o godzinie 17:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze