Zarząd Szpitala Powiatowego w Rykach podał informację, że 17 kwietnia wykonane zostało tysięczne badanie rezonansem magnetycznym
– Ilość badań obrazuje, jak bardzo urządzenie jest potrzebne w naszej placówce i jak duże jest zapotrzebowanie na badanie wykonywane metodą rezonansu – informuje zarząd placówki przy ul. Żytniej w Rykach.
Zadowolenia z wykorzystania rezonansu przez pacjentów nie ukrywa starosta rycki. - Rezonans magnetyczny był potrzebną inwestycją - mówi Dariusz Szczygielski.
Pierwsze badanie pacjenta z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego w ryckim szpitalu zostało wykonane 2 stycznia. Badania są wykonywane w ramach NFZ. Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14:30, tel. 533 327 051.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze