Reklama

Dziś zostało zrobione badanie nr 1000. Starosta: Rezonans magnetyczny był potrzebną inwestycją

Zarząd Szpitala Powiatowego w Rykach podał informację, że 17 kwietnia wykonane zostało tysięczne badanie rezonansem magnetycznym

– Ilość badań obrazuje, jak bardzo urządzenie jest potrzebne w naszej placówce i jak duże jest zapotrzebowanie na badanie wykonywane metodą rezonansu – informuje zarząd placówki przy ul. Żytniej w Rykach.

Zadowolenia z wykorzystania rezonansu przez pacjentów nie ukrywa starosta rycki. - Rezonans magnetyczny był potrzebną inwestycją - mówi Dariusz Szczygielski.

Pierwsze badanie pacjenta z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego w ryckim szpitalu zostało wykonane 2 stycznia. Badania są wykonywane w ramach NFZ. Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14:30, tel. 533 327 051.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości