Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Apel odbył się 13 października. Był czas na nagrody, gratulacje i słodki poczęstunek.
W wyjątkowej uroczystości wzięli udział liczni goście, wśród nich wójt gminy Stężyca, Zbigniew Chlaściak oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Ewa Kania. Swoją obecnością zaszczycili również emerytowani nauczyciele, ksiądz proboszcz, Rada Rodziców, całe grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice oraz dzieci i uczniowie.
Montaż słowno-muzyczny pod hasłem: „Edukacja to relacja” przygotowali uczniowie klasy VII i VIII pod kierunkiem pań Ostanek i Domańskiej. Występ, składający się z wierszy i piosenek, wzruszył i zachwycił wszystkich zebranych.
Podczas uroczystości wójt Zbigniew Chlaściak wręczył Nagrodę Wójta nauczycielce, Annie Niebieskiej. W imieniu władz samorządowych złożono serdeczne życzenia pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom szkoły.
Dyrektor Karolina Trych przekazała życzenia z okazji święta edukacji, wyrażając wdzięczność za zaangażowanie całej społeczności szkolnej. Nagrody odebrali również wyróżnieni nauczyciele. Pani dyrektor osobiście podziękowała uczniom klasy VII i klasy VIII za piękny występ, który uświetnił tę wyjątkową akademię.
Ciepłe słowa uznania i podziękowania popłynęły także ze strony Rady Rodziców, która wręczyła dyrekcji kosz słodkości wraz z wyrazami uznania i wdzięczności.
Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
fot. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze