Reklama

Edukacja to relacja – Uroczyście świętowano Dzień Nauczyciela w Nowej Rokitni

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni uroczyście obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Apel odbył się 13 października. Był czas na nagrody, gratulacje i słodki poczęstunek.

W wyjątkowej uroczystości wzięli udział liczni goście, wśród nich wójt gminy Stężyca, Zbigniew Chlaściak oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Ewa Kania. Swoją obecnością zaszczycili również emerytowani nauczyciele, ksiądz proboszcz, Rada Rodziców, całe grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice oraz dzieci i uczniowie.

Wójt nagradza i dziękuje

Montaż słowno-muzyczny pod hasłem: „Edukacja to relacja” przygotowali uczniowie klasy VII i VIII pod kierunkiem pań Ostanek i Domańskiej. Występ, składający się z wierszy i piosenek, wzruszył i zachwycił wszystkich zebranych.

Reklama

Podczas uroczystości wójt Zbigniew Chlaściak wręczył Nagrodę Wójta nauczycielce, Annie Niebieskiej. W imieniu władz samorządowych złożono serdeczne życzenia pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom szkoły.

Wdzięczność od dyrekcji i Rady Rodziców

Dyrektor Karolina Trych przekazała życzenia z okazji święta edukacji, wyrażając wdzięczność za zaangażowanie całej społeczności szkolnej. Nagrody odebrali również wyróżnieni nauczyciele. Pani dyrektor osobiście podziękowała uczniom klasy VII i klasy VIII za piękny występ, który uświetnił tę wyjątkową akademię.

Reklama

Ciepłe słowa uznania i podziękowania popłynęły także ze strony Rady Rodziców, która wręczyła dyrekcji kosz słodkości wraz z wyrazami uznania i wdzięczności.

Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

fot. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni

Źródło: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości