18/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Wyjątkowa uroczystość w Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nowej Rokitni zgromadziła licznych gości, m.in. wójta gminy Stężyca, Zbigniewa Chlaściaka, i przewodniczącą Komisji Oświaty, Ewę Kanię. Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów wzruszył wszystkich, a wójt nagrodził nauczycielkę Annę Niebieską. Dyrekcja i Rada Rodziców złożyły serdeczne podziękowania i życzenia, a wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek na zakończenie.