Trwa remont Gminnego Ośrodka Kultury. Pracami zajmuje się firma Termochem z Puław
Prace rozpoczęły się od ogrodzenia placu. - Obecnie trwają prace demontażowo-rozbiórkowe wewnątrz budynku - wyjaśnia wójt Barbara Pawlak. Remont zakłada m.in. modernizację sieci wodno - kanalizacyjnej, sanitarnej oraz elektrycznej. Pojawi się instalacja fotowoltaiczna. - Jest jeszcze wiele do zrobienia, a koniec modernizacji zaplanowaliśmy w przyszłym roku. Podpisana umowa jest ryczałtowa, więc nie powinno być w niej zmian - dodaje pani wójt. Inwestycja będzie kosztować ok. 4,2 mln zł. Jej realizacja jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków UE w kwocie 2,2 mln zł. Gmina uzyskała również dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 480 tys. zł. Wkład gminy wyniesie 1,7 mln zł
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze