Reklama

GM. IŁĘŻ: Remont GOK pochłonie ponad 4 mln zł

Trwa remont Gminnego Ośrodka Kultury. Pracami zajmuje się firma Termochem z Puław

Prace rozpoczęły się od ogrodzenia placu. - Obecnie trwają prace demontażowo-rozbiórkowe wewnątrz budynku - wyjaśnia wójt Barbara Pawlak. Remont zakłada m.in. modernizację sieci wodno - kanalizacyjnej, sanitarnej oraz elektrycznej. Pojawi się instalacja fotowoltaiczna. - Jest jeszcze wiele do zrobienia, a koniec modernizacji zaplanowaliśmy w przyszłym roku. Podpisana umowa jest ryczałtowa, więc nie powinno być w niej zmian - dodaje pani wójt. Inwestycja będzie kosztować ok. 4,2 mln zł. Jej realizacja jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków UE w kwocie 2,2 mln zł. Gmina uzyskała również dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 480 tys. zł. Wkład gminy wyniesie 1,7 mln zł

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości