Reklama

GM. RYKI Miał prawie 2 promile. Rozbił się na drzewie

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku samochodowego w Bazanowie Starym

Do zdarzenia doszło wczoraj rano. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym peugeotem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo - informuje podinsp. Robert Wąsik. Za kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Kierowca był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z wypadku wyszedł bez szwanku. Odpowie przed sądem z kierowanie w stanie nietrzeźwym. Grozi mu do 2 lat więzienia.

(fot.policja)

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ziutek - niezalogowany 2020-12-01 11:58:00

    tylko 2 lata? Dla takich idotow 2 lata to nic- nigdy nie nabiorarozumu a po kolegach sie beda chwalic jak to po pojaku jezdza...Chora mentalnosc w tym kraju obowiazuje....A swoja droga to pil do lusterka sam, ze nikt go nie powstrzymal? Powinna byc odpowiedzialnosc zbiorowa i dla tych co pili i pozwoli mu prowadzc rowniez.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ..... ... - niezalogowany 2020-12-01 13:18:57

    Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna i zawiasy. Za coś takiego powinni srogo karać, to jak bieganie z nożem po ulicy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Andrew - niezalogowany 2020-12-02 12:27:38

    na Syberii niech do końca życia spędzi...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości