Mieszkanka Podlodówki będąc na grzybach w lesie znalazła składowisko... chleba
obaczyłam ok. 300 bochenków zapakowanych w folię. Śmierdziało na odległość, bo pieczywo pleśnieje i gnije - tłumaczy. Znalezisko mieści się w lesie "Sobieskim" przy drodze biegnącej z Lenda Ruskiego do Podlodowa. - Zastanawiam się kto to posprząta. Gdyby chleb był wyjęty z foli rozłożyłby się samoistnie - dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
a to nie Biedronka zutylizowała chlebek ???
Zapewne Dom Pomocy Słoneczny w Podlodowie
praca zdalna dla każdego 5000zł co 7 dni
zapisy na stronie: zarobmilion.pl
a to nie Biedronka zutylizowała chlebek ???
Zapewne Dom Pomocy Słoneczny w Podlodowie
praca zdalna dla każdego 5000zł co 7 dni
zapisy na stronie: zarobmilion.pl