Reklama

Gm. Ułęż: Zobacz co mieszkanka znalazła w lesie

Mieszkanka Podlodówki będąc na grzybach w lesie znalazła składowisko... chleba

obaczyłam ok. 300 bochenków zapakowanych w folię. Śmierdziało na odległość, bo pieczywo pleśnieje i gnije - tłumaczy. Znalezisko mieści się w lesie "Sobieskim" przy drodze biegnącej z Lenda Ruskiego do Podlodowa. - Zastanawiam się kto to posprząta. Gdyby chleb był wyjęty z foli rozłożyłby się samoistnie - dodaje.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-08 08:44:09

    a to nie Biedronka zutylizowała chlebek ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-11-08 14:16:37

    Zapewne Dom Pomocy Słoneczny w Podlodowie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-08 15:04:56

    praca zdalna dla każdego 5000zł co 7 dni
    zapisy na stronie: zarobmilion.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości