Na nowo wyremontowanej drodze, tzw. "Choiny" w Sobieszynie, zostały zniszczone znaki. Interweniowała policja
- Ktoś to zrobił celowo - mówi wójt Barbara Pawlak. Droga kilka tygodni temu została zmodernizowana. Jest nowy asfalt, pobocza, oczyszczone i poszerzone rowy oraz namalowane pasy. Trasa pięknie się prezentuje. Jak się okazuje, komuś to przeszkadzało. - Zostały wyłamane i powyginane nowe znaki - tłumaczy wójt gminy Ułęż. Dodaje, że zanim znaki staną z powrotem na poboczu, trzeba będzie je wyprostować i wkopać w ziemię. - Straty szacujemy na prawie 2000 zł - wyjaśnia. Sprawą zajęła się policja, która szuka sprawcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze