Reklama

Gm. Ułęż:Ktoś zniszczył znaki

Na nowo wyremontowanej drodze, tzw. "Choiny" w Sobieszynie, zostały zniszczone znaki. Interweniowała policja

- Ktoś to zrobił celowo - mówi wójt Barbara Pawlak. Droga kilka tygodni temu została zmodernizowana. Jest nowy asfalt, pobocza, oczyszczone i poszerzone rowy oraz namalowane pasy. Trasa pięknie się prezentuje. Jak się okazuje, komuś to przeszkadzało. - Zostały wyłamane i powyginane nowe znaki - tłumaczy wójt gminy Ułęż. Dodaje, że zanim znaki staną z powrotem na poboczu, trzeba będzie je wyprostować i wkopać w ziemię. - Straty szacujemy na prawie 2000 zł - wyjaśnia. Sprawą zajęła się policja, która szuka sprawcy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości