Ryccy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Ryk. Mężczyzna pomalował farbą kilka budynków w mieście
Do aktów wandalizmu doszło w miniony weekend na terenie Ryk. Sprawca naniósł graffiti na ścianach budynków. Straty związane z uszkodzeniem mienia oszacowane zostały wstępnie na kwotę blisko 4 tysięcy złotych.
W poniedziałkowe przedpołudnie ryccy policjanci zatrzymali wandala. To 34-letni mieszkaniec Ryk. Mężczyzna trafił do aresztu. Przyznał się do uszkodzenia mienia, ale nie potrafił wyjaśnić powodów swojego zachowania.
Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia
źródło: KPP Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze