Reklama

Groźny wypadek na trasie S17! Łoś na drodze doprowadził do kolizji dwóch aut

W sobotę w nocy, około godziny 1:00, na trasie ekspresowej S17 w Rykach doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dzikiego zwierzęcia. Łoś, który wtargnął na jezdnię, spowodował kolizję, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku do szpitala trafiła 18-letnia pasażerka jednego z pojazdów, a oba samochody zostały poważnie uszkodzone.

Łoś na trasie ekspresowej S17 w Rykach

Do wypadku doszło na trasie ekspresowej S17 w nocy, kiedy to na drogę wtargnął łoś. Zderzenie rozpoczęło się, gdy 47-letni kierowca Skody najechał na Opla prowadzonego przez 35-letnią kobietę. W efekcie jeden pojazd znalazł się w rowie, a drugi wylądował na pasie zieleni.

18-latka w szpitalu. Policja apeluje o ostrożność

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Najcięższe obrażenia odniosła 18-letnia pasażerka Opla, która została przewieziona do szpitala. Na szczęście, pomimo powagi zdarzenia, droga ekspresowa nie została zablokowana.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza na trasach szybkiego ruchu, gdzie może dojść do nagłego pojawienia się dzikich zwierząt. W takich sytuacjach należy niezwłocznie zadzwonić na numer alarmowy 112 lub 19111, aby odpowiednie służby mogły zabezpieczyć miejsce.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości