Reklama

II Turniej Kół Gospodyń Wiejskich rozstrzygnięty. Na festynie bawiły się tysiące osób (FOTORELACJA)

W niedzielę ogłosiliśmy wyniki II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń i Zespołów Ludowych. Na najwyższym stopniu podium drugi raz z rzędu stanęły gospodynie z Owni. Drugie miejsce wywalczyły panie z KGW w Leopoldowie. Trzecia nagroda pojechała do Ułęża

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    polo - niezalogowany 2021-07-12 07:29:40

    dobrze ,że są koła gospodyń i discopolo, to pisowska impreza się udała ,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • As fg JK kitdg - niezalogowany 2021-07-12 11:29:43

    A POjebana chołota oglądała tvn

    • Zgłoś wpis
  • PO - niezalogowany 2021-07-12 12:32:46

    As fg JK kitdg - niezalogowany , - współczuje Ci ,jak można nie widzieć złego w tvp i rozgrywkach po bandzie w rządzie

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości