W niedzielę ogłosiliśmy wyniki II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeń i Zespołów Ludowych. Na najwyższym stopniu podium drugi raz z rzędu stanęły gospodynie z Owni. Drugie miejsce wywalczyły panie z KGW w Leopoldowie. Trzecia nagroda pojechała do Ułęża
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
dobrze ,że są koła gospodyń i discopolo, to pisowska impreza się udała ,
A POjebana chołota oglądała tvn
As fg JK kitdg - niezalogowany , - współczuje Ci ,jak można nie widzieć złego w tvp i rozgrywkach po bandzie w rządzie
Koła Gospodyń Wiejskich nie są PISowską organizacją.Istniały już za PRL.Pamiętam. Spełniały i spełniają bardzo ważną rolę w organizacji ruchu kulturalnego na wsiach. Czy zwolennicy PO zawsze muszą dostawać piany na ustach i wszystko ma być AntyPIS? Taka reakcja to jest amok. Ten powyższy wpis świadczy o zacietrzewieniu osobników,którzy sami nie potrafią niczego senswnego wykonać. Ja na szczście nie uczestniczę w w walce PIS vs PO i nie mam całkowicie na to ochoty. Warto zacząć myśleć!Jesteśmy Polakami i kraj mamy jeden POLSKĘ.
jebać POpaprańcow
a ciemnogród tvp
Może i rząd nie jest idealny ale nie sprzedajny. A banda to była za PO Oszustwa zdrada cwaniactwo i złodziejstwo.
oj, bardzo po chamsku , nie po bożemu napisał fg itd . omijać takich z daleka jak śmierdzące g.... był pewnie wymodlony, najedzony i napity, ziejący jadem jak nie jeden miłośnik złodziejstwa i obłudy.
Mówisz o kimś że nie ładnie chamstwo A ty nie wiele jesteś lepsza
Wyznawca pisu pierwszy biegnie do kościoła pod sam ołtarz A później zonke w łeb. I pedały żydzi i islam to najlepiej do piachu. I dajta dajta kasę
Otto to ,lepiej bym nie ujęła , dobra zmiana jest naprawdę dobra dla swoich , zmienili się ci co kradną.
Jesteś taki/a głupi że nawet niewiesz co piszesz.
A ja dodam ze w Rykach kasy jak miodu w ulu ale nie na to co trzeba .Kasa na wszelkie bzdury głupkowate imprezy zawsze jest ale żeby na wsiach zrobić drogi chodniki porządnie oznakować drogi czy nawet kanalizacje tak potrzebna to kasy nie ma co to wieś jest gorsza od Ryk?
piszcie tu o despotyzmie i Nepotyzmie w Rykach we władzy gminnej powiatowej i spółek gminnych , szkół , baseny ,śmieci itp instytucji , pis che się oczyścić, pomóżmy im ., kto z kim , za kogo ,kiedy ,dlaczego , pracuje , ma władzę ,rządzi ,kieruje , rozdaje karty ,dyrektorzy itp funkcje dostał dzieki......................
Pisowska imprezka w celu promocji ryckiej władzy. Kupili sobie za te nagrody głosy tych gospodyń.
PSL za to wogóle się nie bawił i nie promował. Ja w pewnym momencie zastanawiałem się czy budzik rano nie krzyczy do mnie psl,psl psl. No i co promocja im nie pomogła.
bo PLS nie był populistą dlatego nie pomogło , nie obiecał rozdawnictwa nie ważąc na budżet ,że nie wytrzyma bo PSL jest ciut odpowiedzialną partią a nie nieuków i karierowiczy jak pis
Dlatego podniósł wiek emerytalny
właśnie dlatego podniósł , bo jest odpowiedzialny a nie "oszust "jak pis ,który dobrze wie ,że musi tez podnieść później wiek emerytalny bo brak młodych do pracy a społeczeństwo się starzeje więc każdy musi jak najdłużej pracować albo druga opcja ,że będą hindusi ściągani do pracy itp nacje , .Ekonomi nie oszukasz ale ciemny naród tak , to samo robia z górnikami opowiadają im ,że będą kopalnie nie zamykane ale to nie uniknione i tumania ludzi i robią im nadzieje , a przez ostatnie 15lat każdy rząd mówił ze bedzie powoli zamykane górnictwo i ludziska się juz mentalnie nastawili a tumany przyszły do władzy i populizm aby miec głosy
@Wąski W sumie masz rację, jakakolwiek partia to jedna mafia, nieważne jest państwo, tylko ważni są kolesie, kasa i władza.
Czerwony nos to jest oznaką?
dobrze ,że są koła gospodyń i discopolo, to pisowska impreza się udała ,
A POjebana chołota oglądała tvn
As fg JK kitdg - niezalogowany , - współczuje Ci ,jak można nie widzieć złego w tvp i rozgrywkach po bandzie w rządzie