Nowym prezesem Mazowsza Stężyca został Marek Wesołowski
W niedzielę 25 marca odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Mazowszu Stężycy. Podczas tego zebrania z funkcji prezesa klubu zrezygnował Jakub Pietrzak.
- Nie odchodzę z klubu, bo w Mazowszu będę pełnił rolę kierownika drużyny - mówi Jakub Pietrzak. - Poza tym zawsze służę pomocą kolegom z Zarządu.
Zarząd Mazowsza został zwiększony do 9 osób, a funkcję skarbnika będzie pełnić dwóch panów: Radosław Majek i Sławomir Prokocki.
Komentarze