Ponad 200 km/h jechał kierowca BMW, który na drodze S17 wyprzedził policyjny radiowóz. Niebawem został zatrzymany
Weekendowym rekordzistą okazał się 53 latek z Lublina, który samochodem BMW jadąc drogą S17 z Lublina do Warszawy. Rozwinął prędkość do 215 km/h. Pędził tak szybko, nie zauważył policyjnego radiowozu jadącego prawym pasem. Miał pecha, bo on sam został zauważony przez policjantów. Został zatrzymany. Otrzymał mandat oraz punkty karne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze