Reklama

Jedna osoba trafiła do szpitala

Do groźnego wypadku doszło dziś po południu w Gęsiej Wólce

Po godz. 13 na skrzyżowaniu w Gęsiej Wólce (gm. Kłoczew) doszło do groźnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem młody mężczyzna jechał od strony Kłoczewa. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podróżującej fordem mondeo parze. W wyniku zderzenia ucierpiała kobieta, która trafiła do szpitala w Garwolinie

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-10-02 17:18:26

    Dlaczego nie do ryckiej 'kliniki'.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • gojość - niezalogowany 2020-10-02 18:28:26

    Nima miejsc wolnych,mamy prawie ze pełne obłożenie.

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2020-10-02 19:03:22

    Na tym zakręcie to będzie jeszcze większą tragedia jak tiry w pośpiechu po piach nie zwolnią

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości