Reklama

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu z łosiem

W nocy z czwartku na piątek (22/23 sierpnia) na drodze krajowej DK48, w miejscowości Sierskowola, doszło do groźnego wypadku. Około godziny 2:30, 43-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, uderzył w łosia, który nagle wbiegł na jezdnię.

W wyniku zderzenia samochód został poważnie uszkodzony, a 43-letnia pasażerka pojazdu trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy, co potwierdziło badanie alkomatem. Łoś nie przeżył kolizji.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze policji, a zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności sprawy i apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w godzinach nocnych.

 

 

 

 

 

KPP Ryki, oprac.HG

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/08/2024 10:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości