Reklama

Jednostka OSP Ułęż w Krajowym Systemie Ratowniczo - Gaśniczym

- Będzie więcej pracy, ale za to dostaniemy nowoczesny sprzęt. Najważniejsze, że poprawi się bezpieczeństwo mieszkańców - mówi Piotr Kulikowski, prezes OSP Ułęż

To ważny okres dla strażaków z ułęskiej jednostki. - Kilka lat staraliśmy się o włączenie do krajowego systemu - mówi prezes jednostki. 

Dumy ze "swoich" strażaków nie kryje też wójt Barbara Pawlak: - Członkowie dysponują sprawnością i odpowiednim wyszkoleniem. Drzemie w nich ogromny potencjał.

Trójstronne porozumienie pomiędzy prezesem OSP w Ułężu, komendantem KP PSP w Rykach oraz wójt gminy Ułęż dotyczące włączenia jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego zostało podpisane 24 lipca.

Reklama

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"

(fot. OSP Ułęż)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości