- Będzie więcej pracy, ale za to dostaniemy nowoczesny sprzęt. Najważniejsze, że poprawi się bezpieczeństwo mieszkańców - mówi Piotr Kulikowski, prezes OSP Ułęż
To ważny okres dla strażaków z ułęskiej jednostki. - Kilka lat staraliśmy się o włączenie do krajowego systemu - mówi prezes jednostki.
Dumy ze "swoich" strażaków nie kryje też wójt Barbara Pawlak: - Członkowie dysponują sprawnością i odpowiednim wyszkoleniem. Drzemie w nich ogromny potencjał.
Trójstronne porozumienie pomiędzy prezesem OSP w Ułężu, komendantem KP PSP w Rykach oraz wójt gminy Ułęż dotyczące włączenia jednostki do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego zostało podpisane 24 lipca.
Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu"
(fot. OSP Ułęż)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze