Reklama

Julka Ziemkowska z powołaniem do kadry U13 LZPN

Julka Ziemkowska piłkarka Orlika Dęblin została powołana na konsultacje kadry wojewódzkiej Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, które odbędą się w dniach 24-26 listopada 2025 w Puławach

Julka gra w drużynie młodzika młodszego trenowanej przez Michała Sikorę.

Dodatkowo, w ramach współpracy z UKS Orlik Dęblin reprezentuje barwy Górnika Łęczna gdzie bierze udział w rozgrywkach, turniejach i zgrupowaniach Młodziczek U13 Akademii Piłkarskiej z Łęcznej. 

Ziemkowska mieszka w Swatach. Tam też uczy w Szkole Podstawowej. Chodzi do piątej klasy.

Julka ma na swoim koncie z drużyną Supermenki mistrzostwo lubelszczyzny i jedenaste miejsce w Polsce w XXV Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku''.   

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/11/2025 21:09
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości