Julka Ziemkowska piłkarka Orlika Dęblin została powołana na konsultacje kadry wojewódzkiej Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, które odbędą się w dniach 24-26 listopada 2025 w Puławach
Julka gra w drużynie młodzika młodszego trenowanej przez Michała Sikorę.
Dodatkowo, w ramach współpracy z UKS Orlik Dęblin reprezentuje barwy Górnika Łęczna gdzie bierze udział w rozgrywkach, turniejach i zgrupowaniach Młodziczek U13 Akademii Piłkarskiej z Łęcznej.
Ziemkowska mieszka w Swatach. Tam też uczy w Szkole Podstawowej. Chodzi do piątej klasy.
Julka ma na swoim koncie z drużyną Supermenki mistrzostwo lubelszczyzny i jedenaste miejsce w Polsce w XXV Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku''.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze