Krwiodawstwo to nie tylko gest dobroci, ale także realna pomoc, która ratuje życie! Ostatnio Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie pokazał, że młodzież może zdziałać wiele, biorąc udział w akcji krwiodawstwa pod hasłem "Łączy nas krew, która ratuje życie".
Młodzi kadeci, znani z zaangażowania i dyscypliny, tym razem postanowili oddać coś więcej niż tylko czas – oddali swoją krew, aby ratować innych. Wspaniała postawa uczniów "od Kickiego" to dowód, że pomaganie ma różne formy i nie zna granic wieku.
Szkoła nie od dziś wspiera akcje społeczne, a kadra wychowawcza mocno promuje ideę honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży. Ta ostatnia inicjatywa nie tylko zwiększyła świadomość wśród uczniów, ale i przypomniała wszystkim, jak ważna jest każda kropla krwi.
CZYTAJ: eradzyn.pl, lukow.tv, turyki.pl, tudeblin.pl, egarwolin.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze