Reklama

Kadeci od Kickiego ratują życie! Zespół Szkół w Sobieszynie promuje honorowe krwiodawstwo

Krwiodawstwo to nie tylko gest dobroci, ale także realna pomoc, która ratuje życie! Ostatnio Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie pokazał, że młodzież może zdziałać wiele, biorąc udział w akcji krwiodawstwa pod hasłem "Łączy nas krew, która ratuje życie".

Młodzi kadeci, znani z zaangażowania i dyscypliny, tym razem postanowili oddać coś więcej niż tylko czas – oddali swoją krew, aby ratować innych. Wspaniała postawa uczniów "od Kickiego" to dowód, że pomaganie ma różne formy i nie zna granic wieku.

Szkoła nie od dziś wspiera akcje społeczne, a kadra wychowawcza mocno promuje ideę honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży. Ta ostatnia inicjatywa nie tylko zwiększyła świadomość wśród uczniów, ale i przypomniała wszystkim, jak ważna jest każda kropla krwi.

Reklama

CZYTAJ: eradzyn.pl, lukow.tvturyki.pltudeblin.plegarwolin.pl

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/10/2024 10:02
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości