Pogoń Szczecin lider PKO Ekstraklasy 1 kwietnia gościł w Rykach. W drodze na mecz z Górnikiem Łęczna zawodnicy i sztab szkoleniowy zjedli posiłek w restauracji Grand Vega. W kadrze Pogoni najpopularnieszym zawodnikiem jest Kamil Grosicki. Popularny Grosik to reprezentant Polski, który wspólnie z drużyną narodową awansował na Mistrzostwa Świata w Katarze
Tacy goście w Rykach nie pojawiają się na co dzień. Gdy 1 kwietnia w Rykach pojawiła się informacja o wizycie w stolicy powiatu lidera ekstraklasy wielu uznało to za prima aprilisowy żart. Dla pracowników i właściciela Grand Vegi stało się to faktem.
O przyjeździe Pogoni Szczecin do Ryk wiedziałem dzień wcześniej - mówi Mariusz Prokopek właściciel restauracji Grand Vega - Przyjąłem zamówienie na zorganizowanie obiadu z tzw. pełnym bufetem. Na stole królowały m.in dorsz i roladki z kurczaka. Niektórzy piłkarze jedli spaghetti. Największym powodzeniem cieszył się jednak kurczak w sosie słodko-kwaśnym. Mój personel składa się z kobiet, które raczej nie interesują się piłką nożną. Dlatego wprowadziłem ich trochę w temat jakich będziemy mieli gości. Niektóre z nich, słyszały o Kamilu Grosickim. Chętnie zrobiły sobie zdjęcie z reprezentantem Polski, który wspólnie kolegami z kadry zdobył awans na Mistrzostwa Świata do Kataru.
Reklama
Dostaliśmy menu, które ułożył dietetyk z klubu - mówi Małgorzata Prokopek żona właściciela - Na tą okazję przyjechał do nas kucharz z Warszawy, z którym współpracujemy. On sam przyjeżdża do nas gotować tylko na specjalne okazje. Ta taką była. Atmosfera podczas posiłku była bardzo miła i luźna. Było wesoło. Wszyscy nasi goście byli bardzo towarzyscy. Chętnie pozowali do zdjęć i z nami rozmawiali.
Redakcja dziękuje Jerzemu Wojtasiowi z udostepnienie zdjęć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze